Informacija turintiems įsiskolinimą

Už UAB „Ukmergės šiluma“ teikiamas paslaugas vartotojai, įmonės, įstaigos, komercinių patalpų savininkai turi apmokėti iki mėnesio paskutinės dienos.

Susidūrus su finansiniais sunkumais ir jei negalite apmokėti pateiktos sąskaitos, prašome atvykti į UAB „Ukmergės šiluma“ pardavimų skyrių adresu Šviesos g. 17. Su Jumis suderinsite skolos apmokėjimo terminus ir galėsite skolą išmokėti dalimis sudarius Skolų mokėjimo grafiką. Sudarius skolų mokėjimo grafiką galėsite kreiptis į Ukmergės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyrių dėl kompensacijos už šildymą ir karštą vandenį skyrimo. Laikantis sutarties sąlygų, kompensacija bus skaičiuojama.

Vartotojai nesilaikantys skolų mokėjimo grafiko už susidariusias skolas yra paduodami į teismą skolos priteisimui ir antstolei jos išieškojimui.

Daugiabučių namų butų savininkai, išnuomoję savo butus, turėtų periodiškai patikrinti, ar nuomininkai laiku sumoka už paslaugas, nes nereti atvejai, kai apie susidariusią skolą sužinoma tik tada, kai pateikiamas pareiškimas teismui.

Paskutinį kartą redaguota: 2019-12-27