Darbuotojai

Vardas, Pavardė

Pareigos

Telefonas

El. paštas

Vydas Paknys

Direktorius

8-340-65109

v.paknys@ukmergessiuma.lt

Raimondas Kaselis

Direktoriaus pavaduotojas

8-340-33183

raimondas@ukmergessiluma.lt

Kristina Eigelienė

Administratorė

8-340-65109

administratorė@ukmergessiluma.lt

Gimantas Bernotas

Vyr. inžinierius

8-340-33181

g.bernotas@ukmergessiluma.lt

Eugenija Šniurevičienė

Vyr. finansininkė

8-340-33184

e.sniureviciene@ukmergessiluma.lt

Inga Jateikienė

Vyr. ekonomistė

8-340-33188

i.jateikiene@ukmergessiluma.lt

Jūratė Rugienienė

Viešųjų pirkimų vyr. specialistė

8-340-33191

j.rugieniene@ukmergessiluma.lt

Lina Kuzmienė

Pardavimų ir vartotojų aptarnavimo padalinio vadovė

8-340-33197

l.kuzmiene@ukmergessiluma.lt

Andrius Steponavičius

Inžinierius eksploatacijai ir remontui

8-340-33194

a.steponavicius@ukmergessiluma.lt

Antanas Kriaučiūnas

Energetikas

8-340-33193

antanas@ukmergessiluma.lt

Virginija Vaitonienė

Gamybos inžinierė

8-340-33190

v.vaitoniene@ukmergessiluma.lt

Nerijus Rinkevičius

Katilinių eksploatacijos inžinierius

8-340-33192

nerijus@ukmergessiluma.lt

Tomas Vizbara

Šilumos perdavimo sistemų technikas

8-340-33199

t.vizbara@ukmergessiluma.lt

Paskutinį kartą redaguota: 2020-09-17