Naujiena

VARTOTOJŲ APTARNAVIMAS PATALPOSE KARANTINO IR EKSTREMALIOS SITUACIJOS METU

2020 06 05

VARTOTOJŲ APTARNAVIMAS UAB „UKMERGĖS ŠILUMA“ PATALPOSE KARANTINO IR EKSTREMALIOS SITUACIJOS METU

Atsižvelgiant į švelninamas karantino sąlygas ir LR Vyriausybės rekomendacijas, nuo birželio 8 d. atnaujinamas vartotojų aptarnavimas bendrovės patalpose.

Nuo 2020 metų birželio mėn. 15 d. bus atnaujinami karšto vandens skaitiklių gyventojų butuose keitimo, plombavimo, tikrinimo darbai. Apie tai gyventojai bus informuojami iš anksto pakabinant skelbimus laiptinėse. Gyventojus prašome nurodytais telefonais informuoti iš anksto įmonės atstovą, jei jis yra karantine arba laikosi saviizoliacijos !!!!

Primename, kad bendrovės vartotojai ir toliau gali bendrauti nuotoliniu būdu – telefonu, elektroniniu paštu, nes daug klausimų galima išspręsti ir neatvykstant į bendrovės patalpas. Nuotoliniu būdu galime suteikti konsultacijas dėl gaunamų mokėjimo pranešimų už šilumą ir karštą vandenį, dėl kompensacijų, dėl sutarčių sudarymo, dėl mokesčių mokėjimo elektroninės bankininkystės pagalba bei pažymų išdavimo elektroniniu paštu. Vartotojai visus klausimais gali kreiptis el. paštu administratore@ukmergessiluma.lt, ar paskambinę tel.: (8 340) 65212 arba (8 340) 65109.

Vartotojų priėmimo ir aptarnavimo tvarka įmonės patalpose:

  • Vartotojų aptarnavimo salėje aptarnaujame tik po vieną klientą (vieną asmenį);
  • Kitus vartotojų prašome laukti eilėje lauke ir laikytis vienas nuo kito ne mažesnio kaip 1 metro saugaus atstumo;
  • Įėjus į klientų aptarnavimo padalinį, prieš bendravimą su bendrovės darbuotojais prašome dezinfekuoti rankas;
  • Klientų aptarnavimo padalinyje privaloma būti su nosį ir burną dengiančiomis apsaugos priemonėmis. Be jų klientai NEAPTARNAUJAMI;
  • Neaptarnaujami karščiuojantys ir sergantys asmenys;
  • Vartotojui aptarnavimo metu skiriame ne daugiau kaip 15-20 minučių.

Tikimės Jūsų geranoriškumo, supratingumo ir sąmoningumo tiek lankantis įmonės patalpose, tiek esant reikalui priimat mūsų darbuotojus pas save butuose (patalpose).

Saugokime vieni kitus!Paskutinį kartą redaguota: 2020-06-05