Naujiena

Svarbi informacija dėl vartotojų atsiskaitymų

2022 11 17

Kompensacija skiriama visam šildymo sezono laikotarpiui. Taigi, nors šildymo sezonas jau prasidėjo, prašymą dėl kompensacijos už šildymą skyrimo, bendrai gyvenantys asmenys arba vienas gyvenantis asmuo, priklausomai nuo savo gaunamų pajamų ir situacijos šeimoje ar namų ūkyje, gali teikti bet kurį šildymo sezono mėnesį – lapkritį, gruodį, sausį, vasarį ar kovą. Jei minėta kompensacija priklauso, žmogus ją gaus už visą šildymo sezono laikotarpį.

Vartotojams, dar negavusiems pažymų – sprendimo dėl kompensacijos skyrimo, šilumos tiekėjas (UAB „Ukmergės šiluma“) siūlo sudaryti įmokų už šildymą mokėjimo grafiką iki tol, kol bus gauta minėta pažyma.

Norint sudaryti mokėjimų grafiką, reikia atvykti į UAB „Ukmergės šiluma“ (Šviesos g. 17, Ukmergė) ir jį pasirašyti. Įmonė taip pat siūlo galimybę mokėjimų grafiką suderinti ir telefonu, tuomet jis vartotojui bus išsiunčiamas el. paštu. Norintys tai padaryti gali kreiptis tel. (8 340) 65 212 arba 8 676 55 539

Siekdama sumažinti finansinę naštą, UAB „Ukmergės šiluma“ šildymo sezono metu neskaičiuos delspinigių įsiskolinusiems gyventojams. Esant poreikiui, vartotojo skola ar mokėjimo aplinkybės kiekvienu atveju bus vertinamos individualiai ir tik tuomet priimamas sprendimas.

Daugiau informacijos skelbiama www.ukmerge.ltPaskutinį kartą redaguota: 2022-11-17